JanMolenweg.nl personen geboorteplaatsen geboortedata zoeklijsten fotoalbums kwartierstaten parentelen handleiding
klik op een blauw of bruin gekleurde naam om de persoonskaart van de betreffende persoon te openen
uw feedback
persoonskaart Arnhem Coers
Heilina Jacoba Coers
Arnhem 1864 ‑ 1946 Arnhem
Jacob Coers
grootvader aan vaderskant 1800 ‑ 1861
Harmannus (Barteltszn) Onnes
grootvader aan moederskant 1807 ‑ 1863
Jenneken Gerritzen
grootmoeder aan vaderskant 1803 ‑ 1843
Christina (Jacobusdr) Begemann
grootmoeder aan moederskant 1807 ‑ 1885
Gerrit Thomas Coers
vader 1826 ‑ 1903
 
Agatha Henderika Onnes
moeder 1831 ‑ 1895

Heilina Jacoba Coers, geboren Arnhem 16 juni 1864,1 zonder beroep 1892,2 zonder beroep 1893,3 zonder beroep 1896,4 zonder beroep 1920,5 zonder beroep 1922,6 zonder beroep 1945,7 zonder beroep 1946,8 overleden Arnhem 28 juli 1946,8 dochter van Gerrit Thomas Coers en Agatha Henderika Onnes,
•  trouwt Arnhem 14 juli 18922 met Isaac Barends, geboren Delft 25 maart 1857,9 assuradeur 1892,2 assuradeur 1893,3 assuradeur 1896,4 zonder beroep 1920,5 zonder beroep 1922,6 zonder beroep 1928,10 overleden Arnhem 2 oktober 1928,10 zoon van Johannes Frederik Barends en Christina Lamberta Catharina Kraft.
•  uit dit huwelijk:
1. Isaac Barends, geboren Arnhem 7 augustus 1893,3 commies griffie 1920,5 overleden Arnhem 5 juli 1977,11 trouwt Arnhem 8 april 19205 met Aleida Wilhelmina Dijkman, geboren Rembang 21 december 1896,12 zonder beroep 1920,5 overleden *,13 dochter van Willem Frederik Dijkman en Anna Maria Henriƫtta Barkeij.
2. Willem Barends, geboren Arnhem 26 februari 1896,4 arts 1922,6 arts 1945,7 overleden Velp-GE 12 maart 1945,7 trouwt 1e *13 met Christina Hendrika van Wort, geboren * circa 1895,13 overleden *;13 trouwt 2e Arnhem 26 januari 19226 met Johanna Bodde, geboren Nijmegen 5 juni 1899,14 zonder beroep 1922,6 overleden Naarden 2 juni 1978,15 dochter van Freerk Bodde en Theodora Peeters.


persoonskaart 145381 versie 28.10.2020
bronverwijzingen   stramien    geocodes 
1.  Arnhem * NL-GE Arnhem G 1864-06-17 nr 508 - Heilina Jacoba Coers
2.  Arnhem * NL-GE Arnhem T 1892-07-14 nr 183 - Isaac Barends & Heilina Jacoba Coers
3.  Arnhem * NL-GE Arnhem G 1893-08-07 nr 1090 - Isaac Barends
4.  Arnhem * NL-GE Arnhem G 1896-02-27 nr 294 - Willem Barends
5.  Arnhem * NL-GE Arnhem T 1920-04-08 nr 159 - Isaac Barends & Aleida Wilhelmina Dijkman
6.  Arnhem * NL-GE Arnhem T 1922-01-26 nr 44 - Willem Barends & Johanna Bodde
7.  Velp-GE * NL-GE Rheden O 1945-03-14 nr 156 - Willem Barends
8.  Arnhem * NL-GE Arnhem O 1946-07-29 nr 889 - Heilina Jacoba Coers
9.  Delft * NL-ZH Delft G 1857-03-25 nr 164 - Isaac Barends
10.  Arnhem * NL-GE Arnhem O 1928-10-04 nr 690 - Isaac Barends
11.  Arnhem * NL-GE Arnhem O 1977-07-[05] - [Isaac Barends]
12.  Rembang * ID-JT Rembang G 1896-12-[21] - [Aleida Wilhelmina Doijkman]
13.  uw feedback met eventuele correcties en/of aanvullingen wordt zeer gewaardeerd
14.  Nijmegen * NL-GE Nijmegen T 1899-06-05 nr 601 - Johanna Bodde
15.  Naarden * NL-NH Gooise Meren O 1978-06-[02] - [Johanna Bodde]