JanMolenweg.nl personen geboorteplaatsen geboortedata zoeklijsten fotoalbums kwartierstaten parentelen handleiding
klik op een blauw of bruin gekleurde naam om de persoonskaart van de betreffende persoon te openen
uw feedback
persoonskaart
Christina (Jacobusdr) Begemann
Siddeburen 1807 ‑ 1885 Arnhem
Fredrik Adolph Begemann
grootvader aan vaderskant 1753 ‑ 1833
Jannes Schaapschoe
grootvader aan moederskant 1748 ‑ 1817
Christina Sissing
grootmoeder aan vaderskant 1751 ‑ 1818
Klaassien Jakson
grootmoeder aan moederskant 1743 ‑ 1819
Jakobus Begemann
vader 1779 ‑ 1850
 
Aagjen Schaapschoe
moeder 1778 ‑ 1853

Christina (Jacobusdr) Begemann, geboren Siddeburen voor 13 augustus 1807,1 gedoopt Siddeburen, [...] 13 augustus 1807,2 zonder beroep 1867,3 zonder beroep 1885,4 overleden Arnhem 11 januari 1885,4 dochter van Jakobus Begemann en Aagjen Schaapschoe,
•  trouwt Slochteren 18 mei 18295 met Harmannus (Barteltszn) Onnes, geboren Groningen voor 4 februari 1807,1 gedoopt Groningen, A-kerk 4 februari 1807,6 koopman 1829,7 koopman 1829,5 zeilmaker 1831,8 koopman 1833,9 zeilmaker 1835,10 zeilmaker / touwslager 1837,11 koopman 1839,12 koopman 1839,13 koopman 1841,14 koopman 1842,15 koopman 1842,16 koopman 1842,17 koopman 1844,18 koopman 1844,19 koopman 1846,20 koopman 1848,21 koopman 1849,22 koopman 1850,23 koopman / zeilmaker 1852,24 fabrikant 1863,25 overleden Arnhem 6 mei 1863,25 zoon van Barteld Onnes en Hindrikje (Harmannusdr) Haverbult en weduwnaar van Alida Elsina Koolman.
•  uit dit huwelijk:
1. Bartelt Jacobus Onnes, geboren Groningen 31 januari 1830,26 overleden Groningen 27 april 1830.27
2. Agatha Henderika Onnes, geboren Groningen 4 maart 1831,8 zonder beroep 1859,28 zonder beroep 1861,29 zonder beroep 1864,30 zonder beroep 1866,31 zonder beroep 1875,32 zonder beroep 1881,33 zonder beroep 1892,34 zonder beroep 1895,35 overleden Arnhem 20 januari 1895,35 trouwt Groningen 13 december 185224 met Gerrit Thomas Coers, geboren Arnhem 22 juni 1826,36 koopman / architect 1852,24 koopman 1854,37 houtkooper 1855,38 koopman 1857,39 koopman 1859,28 houtkooper 1861,29 koopman 1864,30 koopman 1866,31 koopman 1867,40 koopman 1875,32 houthandelaar 1881,33 zonder beroep 1892,34 zonder beroep 1903,41 overleden Arnhem 25 juli 1903,41 zoon van Jacob Coers en Jenneken Gerritzen.
3. Henderika Agatha Onnes, geboren Groningen 19 februari 1833,9 overleden Groningen 2 mei 1844.19
4. Jacoba Christina Onnes, geboren Groningen 1 februari 1835,10 overleden Groningen 16 juli 1842.16
5. Barteld Onnes, geboren Groningen 14 maart 1837,11 overleden Groningen 26 december 1839.13
6. Jacobus Begemann Onnes, geboren Groningen 11 mei 1839,12 overleden *.1
7. Heilina Margaretha Onnes, geboren Groningen 30 mei 1841,14 overleden Groningen 30 augustus 1842.17
8. Heilina Jacoba Onnes, geboren Groningen 7 november 1842,15 zonder beroep 1923,42 overleden Arnhem 26 april 1923.42
9. Barteld Herman Onnes, geboren Groningen 6 december 1844,18 zonder beroep 1867,3 overleden Arnhem 5 maart 1867.3
10. Jeipe Onno Onnes, geboren Groningen 7 december 1846,20 overleden Groningen 28 april 1848.21
11. naamloos Onnes, geboren Groningen 31 januari 1849,43 overleden Groningen 31 januari 1849.22
12. Henderika Margaretha Onnes, geboren Groningen 13 mei 1850,23 zonder beroep 1923,44 overleden Arnhem 26 maart 1923.44


persoonskaart 145387 versie 28.10.2020
bronverwijzingen   stramien    geocodes 
1.  uw feedback met eventuele correcties en/of aanvullingen wordt zeer gewaardeerd
2.  Siddeburen, [...] * NL-GR Midden-Groningen D 1807-08-13 - [Christina Begeman]
3.  Arnhem * NL-GE Arnhem O 1867-03-05 nr 148 - Bartheld Herman Onnes
4.  Arnhem * NL-GE Arnhem O 1885-01-12 nr 25 - Christina Jacobus Begemann
5.  Slochteren * NL-GR Midden-Groningen T 1829-05-18 nr 14 - Harmannus Bartelts Onnes & Christina Jakobus Begemann
6.  Groningen, A-kerk * NL-GR Groningen D 1807-02-04 - Harmannus Onnes
7.  Groningen * NL-GR Groningen O 1829-05-09 nr 414 - Alida Fennegina Henderika Onnes
8.  Groningen * NL-GR Groningen G 1831-03-07 nr 233 - Agatha Henderika Onnes
9.  Groningen * NL-GR Groningen G 1833-02-21 nr 146 - Henderika Agatha Onnes
10.  Groningen * NL-GR Groningen G 1835-02-03 nr 111 - Jacoba Christina Onnes
11.  Groningen * NL-GR Groningen G 1837-03-17 nr 246 - Barteld Onnes
12.  Groningen * NL-GR Groningen G 1839-10-11 nr 849 - Jacobus Begemann Onnes
13.  Groningen * NL-GR Groningen O 1839-12-28 nr 843 - Barteld Onnes
14.  Groningen * NL-GR Groningen G 1841-06-01 nr 441 - Heilina Margaretha Onnes
15.  Groningen * NL-GR Groningen G 1842-11-08 nr 989 - Heilina Jacoba Onnes
16.  Groningen * NL-GR Groningen O 1842-07-18 nr 560 - Jacoba Christina Onnes
17.  Groningen * NL-GR Groningen O 1842-08-31 nr 665 - Heilina Margaretha Onnes
18.  Groningen * NL-GR Groningen G 1844-12-07 nr 1118 - Barteld Herman Onnes
19.  Groningen * NL-GR Groningen O 1844-05-03 nr 337 - Henderika Agatha Onnes
20.  Groningen * NL-GR Groningen G 1846-12-09 nr 1019 - Jeipe Onno Onnes
21.  Groningen * NL-GR Groningen O 1848-05-01 nr 501 - Jeipe Onno Onnes
22.  Groningen * NL-GR Groningen O 1849-02-01 nr 91 - levenloos geboren zoon Onnes
23.  Groningen * NL-GR Groningen G 1850-05-14 nr 423 - Henderika Margaretha Onnes
24.  Groningen * NL-GR Groningen T 1852-12-13 nr 231 - Gerrit Thomas Coers & Agatha Henderika Onnes
25.  Arnhem * NL-GE Arnhem O 1863-05-06 nr 368 - Hermannus Bartheld Onnes
26.  Groningen * NL-GR Groningen G 1830-02-06 nr 106 - Bartelt Jacobus Onnes
27.  Groningen * NL-GR Groningen O 1830-04-28 nr 326 - Bartelt Jacobus Onnes
28.  Arnhem * NL-GE Arnhem G 1859-05-13 nr 352 - Hermannus Barteld Onnes Coers
29.  Arnhem * NL-GE Arnhem G 1861-01-15 nr 46 - Johanna Geertruida Coers
30.  Arnhem * NL-GE Arnhem G 1864-06-17 nr 508 - Heilina Jacoba Coers
31.  Arnhem * NL-GE Arnhem G 1866-09-06 nr 740 - Willem Frederik Hendrik Coers
32.  Arnhem * NL-GE Arnhem T 1875-09-23 nr 244 - Otto Gottfried Ludwig Fenner & Christina Jacoba Coers
33.  Arnhem * NL-GE Arnhem T 1881-05-27 nr 128 - Jacob Coers & Geertruida Johanna Roodenburg
34.  Arnhem * NL-GE Arnhem T 1892-07-14 nr 183 - Isaac Barends & Heilina Jacoba Coers
35.  Arnhem * NL-GE Arnhem O 1895-01-21 nr 63 - Agatha Henderika Onnes
36.  Arnhem * NL-GE Arnhem G 1826-06-24 nr 203 = Gerrit Thomas Coers
37.  Arnhem * NL-GE Arnhem G 1854-01-05 nr 7 - Jacob Coers
38.  Arnhem * NL-GE Arnhem G 1855-06-23 nr 352 - Christina Jacoba Coers
39.  Arnhem * NL-GE Arnhem G 1857-09-03 nr 588 - Henriette Coers
40.  Arnhem * NL-GE Arnhem O 1867-01-15 nr 38 - Willem Fredrik Hendrik Coers
41.  Arnhem * NL-GE Arnhem O 1903-07-27 nr 564 - Gerrit Thomas Coers
42.  Arnhem * NL-GE Arnhem O 1923-04-27 nr 334 - Heilina Jacoba Onnes
43.  levenloos geboren
44.  Arnhem * NL-GE Arnhem O 1923-03-26 nr 255 - Hendrika Margaretha Onnes