JanMolenweg.nl Het Hogeland favorieten
persoonskaart versie 20.12.2022
Aafke Jensema
Uithuizermeeden 1877 ‑ 1928 Easton
grootouders aan vaderskant
Jakob (Jurrienszn) Jensema ? ‑ ?
Aafke (Lubbertsdr) Bos ? ‑ ?
grootouders aan moederskant
Geert (Simenszn) van der Laan ? ‑ ?
Loeke (Driewesdr) Bos ? ‑ ?
vader
Jan Jensema 1834 ‑ ?
moeder
Klaaske van der Laan 1834 ‑ ?
Aafke Jensema, geboren Uithuizermeeden 11 juni 1877, 1  overleden Easton 28 december 1928, 2  dochter van Jan Jensema en Klaaske van der Laan,
 
trouwt Sheboygan County 7 februari 1894 3  met Henry Johan Geurink, geboren Sheboygan County 21 maart 1870, 4  overleden Ringle 6 juli 1959, 5  zoon van Aren Jan Geurink en Harmina Oonk; hij hertrouwt Easton 5 juli 1932 6  met Pietje Antje (Rimmersdr) Hettinga.
 
uit het huwelijk met Henry Johan Geurink:
 
1. John Geurink, geboren Lima 12 november 1894, 7  overleden Wausau 31 december 1967, 8  trouwt (1) Sheboygan County 26 november 1919 9  met Jessie Jensema, geboren Gibbsville 16 september 1900, 10  overleden Wausau 27 april 1957, 11  dochter van Jacob Jensema en Hamtah Koenings; trouwt (2) Easton 2 januari 1963 12  met Wilhelmina Carolina Schröder, geboren Texel 9 juni 1900, 13  overleden Wausau 19 mei 1977, 14  dochter van Paul Ernst August Schröder en Johanna Gerardina Smit en weduwe van Jesse Ulyses Geurink (2).
 
2. Jesse Ulyses Geurink, geboren Lima 3 augustus 1897, 15  overleden Santa Rosa 28 oktober 1960, 16  trouwt Easton 26 maart 1920 17  met Wilhelmina Carolina Schröder, geboren Texel 9 juni 1900, 13  overleden Wausau 19 mei 1977, 14  dochter van Paul Ernst August Schröder en Johanna Gerardina Smit; zij hertrouwt Easton 2 januari 1963 12  met John Geurink (1).
 
3. Clara Geurink, geboren Lima 10 juli 1901, 18  overleden Birnamwood 10 juni 1983, 19  trouwt Easton 7 februari 1923 20  met Lester ten Haken, geboren Sheboygan County 29 maart 1899, 21  overleden Birnamwood 12 mei 1997, 22  zoon van John William ten Haken en Johanna Droppers.
 
4. Elmer Geurink, geboren Lima 28 maart 1903, 23  overleden Wausau 1 november 1974, 24  trouwt Ringle 21 april 1928 25  met Agnes Ferris, geboren Wausau 25 juli 1906, 26  overleden *, 27  dochter van Arthur Ferris en NN NN.
 
5. Ruth Hermina Geurink, geboren Lima 1 oktober 1907, 28  overleden Antigo 7 juni 1990, 29  trouwt Easton 9 november 1927 30  met Henry John Nauta, geboren Chicago 2 september 1902, 31  overleden Antigo 11 maart 1981, 32  zoon van Fred Nauta en Pieternella Hendrix Berendina Stegles.
 
6. Hilbert Geurink, geboren Easton 6 augustus 1909, 33  overleden Wausau 10 augustus 1979, 34  trouwt Harrison (? welk Harrison in Wisconsin) 5 december 1935 35  met Lorraine Dorothy Mortenson, geboren Easton 29 oktober 1911, 36  overleden Rothschild 20 augustus 1998, 37  dochter van John Mortenson en Annie Rose Wenzel.
 
7. Ora Geurink, geboren Easton 10 augustus 1911, 38  overleden *, 27  trouwt Easton 29 juni 1932 39  met Wiebe Nauta, geboren Chicago 2 november 1906, 40  overleden Wausau 11 juni 1992, 41  zoon van Fred Nauta en Pieternella Hendrix Berendina Stegles.
 
8. Floyd Geurink, geboren Easton 4 augustus 1913, 42  overleden Wausau 17 augustus 1996, 43  trouwt Easton 17 juni 1936 44  met Anna Holster, geboren Ringle 30 juli 1916, 45  overleden *, 27  dochter van Jelle (Pieterszn) Holster en Pietje Antje (Rimmersdr) Hettinga.
 
1.  Uithuizermeeden * NL-GR Het Hogeland G 1877-06-12 nr 58 = Aafke Jensema
2.  Easton * US-WI Marathon County O 1928-12-[28] - [Effie Jensema]
3.  Sheboygan County * US-WI Sheboygan County T 1894-02-07 - [Henry Johan Geurink & Effie Jensema]
4.  Sheboygan County * US-WI Sheboygan County G 1870-03-[21] - [Henry Johan Geurink]
5.  Ringle * US-WI Marathon County O 1959-07-[06] - [Henry Johan Geurink]
6.  Easton * US-WI Marathon County T 1932-07-05 - [Henry Geurink & Frances Hettinga]
7.  Lima * US-WI Sheboygan County G 1894-11-[12] - [John Geurink]
8.  Wausau * US-WI Marathon County O 1967-12-[31] - [John Geurink]
9.  Sheboygan County * US-WI Sheboygan County T 1919-11-26 - [John Geurink & Jessie Jensema]
10.  Gibbsville * US-WI Sheboygan County G 1899-09-[16] - [Jessie Jensema]
11.  Wausau * US-WI Marathon County O 1957-04-[27] - [Jessie Jensema]
12.  Easton * US-WI Marathon County T 1963-01-02 - [John Geurink & Wilhelmina Carolina Schröder]
13.  Texel * NL-NH Texel G 1900-06-09 nr 59 - Wilhelmina Carolina Schröder
14.  Wausau * US-WI Marathon County O 1977-05-[19] - [Wilhelmina Carolina Schroeder]
15.  Lima * US-WI Sheboygan County G 1897-08-[03] - [Jesse Ulyses Geurink]
16.  Santa Rosa * US-NM Guadalupe County O 1960-10-[28] - [Jesse Ulyses Geurink]
17.  Easton * US-WI Marathon County T 1920-03-26 - [Jesse Ulyses Geurink & Wilhelmina Carolina Schröder]
18.  Lima * US-WI Sheboygan County G 1901-07-[10] - [Clara Geurink]
19.  Birnamwood * US-WI Marathon County O 1983-06-[10] - [Clara Geurink]
20.  Easton * US-WI Marathon County T 1923-02-07 - [Lester ten Katen & Clara Geurink]
21.  Sheboygan County * US-WI Sheboygan County G 1899-03-[29] - [Lester ten Haken]
22.  Birnamwood * US-WI Marathon County O 1997-05-[12] - [Lester ten Haken]
23.  Lima * US-WI Sheboygan County G 1903-03-[28] - [Elmer Geurink]
24.  Wausau * US-WI Marathon County O 1974-11-[01] - [Elmer Geurink]
25.  Ringle * US-WI Marathon County T 1928-04-21 - [Elmer Geurink & Agnes Ferris]
26.  Wausau * US-WI Marathon County G 1906-07-[25] - [Agnes Ferris]
27.  Uw feedback met eventuele correcties en/of aanvullingen wordt zeer gewaardeerd.
28.  Lima * US-WI Sheboygan County G 1907-10-[01] - [Ruth Hermina Geurink]
29.  Antigo * US-WI Langlade County O 1990-06-[07] - [Ruth Hermina Geurink]
30.  Easton * US-WI Marathon County T 1927-11-09 - [Henry John Nauta & Ruth Hermina Geurink]
31.  Chicago * US-IL Cook County G 1902-09-[02] - [Henry John Nauta]
32.  Antigo * US-WI Langlade County O 1981-03-[11] - [Henry John Nauta]
33.  Easton * US-WI Marathon County G 1909-08-[06] - [Hilbert Geurink]
34.  Wausau * US-WI Marathon County O 1979-08-[10] - [Hilbert Geurink]
35.  Harrison * US-WI *** T 1935 -12-05 - [Hilbert Geurink & Lorraine Dorothy Mortenson] (welk Harrison in Wisconsin?)
36.  Easton * US-WI Marathon County G 1911-10-[29] - [Lorraine Dorothy Mortenson]
37.  Rothschild * US-WI Marathon County O 1998-08-[20] - [Lorraine Dorothy Mortenson]
38.  Easton * US-WI Marathon County G 1911-08-[10] - [Ora Geurink]
39.  Easton * US-WI Marathon County T 1932-06-29 - [Wiebe Nauta & Ora Geurink]
40.  Chicago * US-IL Cook County G 1906-11-[02] - [Wiebe Nauta]
41.  Wausau * US-WI Marathon County O 1992-06-[11] - [Wiebe Nauta]
42.  Easton * US-WI Marathon County G 1913-08-[04] - [Floyd Geurink]
43.  Wausau * US-WI Marathon County O 1996-08-[17] - [Floyd Geurink]
44.  Easton * US-WI Marathon County T 1936-06-17 - [Floyd Geurink & Anna Holster]
45.  Ringle * US-WI Marathon County G 1916-07-[30] - [Anna Holster]