1. IJlst * NL-FR Súdwest-Fryslân G 1830-04-02 nr A14 = Abe Abma
2. Lemmer * NL-FR De Friese Meren (De Fryske Marren) G 1855-11-14 - Murk Abma
3. Lemmer * NL-FR De Friese Meren (De Fryske Marren) G 1856-12-22 - Jan Abma
4. Lemmer * NL-FR De Friese Meren (De Fryske Marren) G 1858-12-20 nr B77 = Janke Abma
5. Lemmer * NL-FR De Friese Meren (De Fryske Marren) G 1860-12-01 nr 100 - Geert Abma
6. Workum * NL-FR Súdwest-Fryslân O 1872-07-04 nr 55 - Abe Abma
7. IJlst * NL-FR Súdwest-Fryslân T 1854-11-26 nr 11 - Abe Abma & Martzen Groenveld
8. IJlst * NL-FR Súdwest-Fryslân G 1835-03-19 nr 6 - Martzen Groeneveld
9. Workum * NL-FR Súdwest-Fryslân O 1870-12-[31] - [Martzen Groenveld]
10. Almenum * NL-FR Harlingen G 1885-09-10 nr 212 = Hiltje Abma
11. Harlingen * NL-FR Harlingen G 1896-07-22 nr 187 - Wiebe Abma
12. Harlingen * NL-FR Harlingen G 1898-08-13 nr 200 - Rinkje Abma
13. Harlingen * NL-FR Harlingen O 1898-09-17 nr 115 - Rinkje Abma
14. Harlingen * NL-FR Harlingen G 1899-10-27 nr 240 - Dirkje Abma
15. Harlingen * NL-FR Harlingen O 1899-12-06 nr 150 - Dirkje Abma
16. Harlingen * NL-FR Harlingen O 1900-08-31 nr 145 - levenloos geboren zoon Abma
17. Harlingen * NL-FR Harlingen G 1901-07-10 nr 183 - Cornelis Abma
18. Harlingen * NL-FR Harlingen T 1906-06-21 nr 46 - Bauke Hoekstra & Hiltje Abma
19. Harlingen * NL-FR Harlingen O 1943-05-25 nr 63 - Murk Abma
20. Harlingen * NL-FR Harlingen T 1880-05-13 nr 27 - Murk Abma & Trijntje Souverein
21. Harlingen * NL-FR Harlingen G 1857-03-03 - Trijntje Souverein
22. Harlingen * NL-FR Harlingen O 1896-07-25 nr 112 - Trijntje Souverein
23. Harlingen * NL-FR Harlingen T 1897-11-25 nr 88 - Murk Abma & Tjaltje Taekema
24. Menaldum * NL-FR Menaldumadeel G 1869-01-04 nr 5 - Tjaltje Taekema
25. Harlingen * NL-FR Harlingen O 1938-02-11 nr 21 - Tjaltje Taekema
26. Workum * NL-FR Súdwest-Fryslân O 1874-03-23 nr 26 - Jan Abma
27. Utrecht * NL-UT Utrecht T 1890-06-04 nr 277 = Arnoldus Johannes van der Wolk & Janke Abma
28. Utrecht * NL-UT Utrecht O 1947-04-26 nr 879 = Janke Abma
29. Utrecht * NL-UT Utrecht G 1857-07-14 nr 1001 = Arnoldus Johannes van der Wolk
30. Driebergen * NL-UT Utrechtse Heuvelrug T 1898-08-05 nr 13 = Willem Velthuizen & Rinkjen Abma
31. Utrecht * NL-UT Utrecht O 1943-12-28 nr 2794 = Arnoldus Johannes van der Wolk
32. Leeuwarden * NL-FR Leeuwarden T 1919-06-21 nr 171 - Tijs Wiebe Visser & Anna Martje Abma
33. Leeuwarden * NL-FR Leeuwarden O 1927-01-29 nr 72 - Geert Abma
34. Leeuwarden, Noorderbegraafplaats * NL-FR Leeuwarden B 1927-01/02-** - [Geert Abma]
35. Leeuwarden * NL-FR Leeuwarden T 1888-11-17 nr 169 - Geert Abma & Geeske Schotsman
36. Workum * NL-FR Súdwest-Fryslân G 1857-05-25 nr 45 - Geeske Schotsman
37. Oenkerk * NL-FR Tietjerksteradeel O 1938-06-20 nr 94 - Geeske Schotsman
38. Leeuwarden, Noorderbegraafplaats * NL-FR Leeuwarden B 1938-06-22 - Geeske Schotsman
39. Workum * NL-FR Súdwest-Fryslân G 1863-01-27 nr 11 - Wiebe Abma
40. Amsterdam * NL-NH Amsterdam O 1923-07-[24] - [Wiebe Abma]
41. Workum * NL-FR Súdwest-Fryslân T 1890-05-24 nr 17 - Wiebe Abma & Binke Minks
42. Workum * NL-FR Súdwest-Fryslân G 1865-05-22 nr 50 - Binke Minks
43. Uw feedback met eventuele correcties en/of aanvullingen wordt zeer gewaardeerd.
44. Workum * NL-FR Súdwest-Fryslân G 1866-01-08 nr 3 - Alle Abma
45. Workum * NL-FR Súdwest-Fryslân O 1927-12-27 nr 38 - Alle Abma
46. Workum, bij de kerk * NL-FR Súdwest-Fryslân B 1927-12-** / 1928-01-** - Alle Abma
47. Workum * NL-FR Súdwest-Fryslân T 1895-06-01 nr 18 - Alle Abma & Grietje de Jong
48. Makkum * NL-FR Súdwest-Fryslân G 1867-05-07 nr 45 - Grietje de Jong
49. Workum * NL-FR Súdwest-Fryslân O 1932-12-27 nr 54 - Grietje de Jong
50. Workum * NL-FR Súdwest-Fryslân G 1868-03-09 nr 25 - Rinkjen Abma
51. Bunnik * NL-UT Bunnik O 1933-04-27 nr 7 = Rinkjen Abma
52. Driebergen * NL-UT Utrechtse Heuvelrug G 1872-09-02 nr 48 = Willem Velthuizen
53. Utrecht * NL-UT Utrecht O 1941-01-14 nr 106 = Willem Velthuizen
54. Workum * NL-FR Súdwest-Fryslân G 1870-10-28 nr 129 - Jeltje Abma
55. IJlst * NL-FR Súdwest-Fryslân O 1873-06-23 nr 10 - Jeltje Abma